Torku Şekerspor bisiklet sporcusu Ramazan Yılmaz dünya pistlerinde

Torku Şekerspor genç sporcusu Ramazan Yılmaz, İsrail’in Tel Aviv şehrinde yapılan Gençler Dünya Pist Şampiyonasında elemeleri 6. olarak geçti

Konya Torku Şekerspor’un genç bisikletçileri emin adımlarla başarılara koşuyor. 23-27 Ağustos tarihlerinde İsrail’in Tel Aviv şehrinde yapılan Gençler Dünya Pist Şampiyonasına katılan Torku Şekerspor genç sporcusu Ramazan Yılmaz ilk kez katıldığı şampiyonada elemeleri 6. olarak geçti.

Torku Şekerspor Kulübü onursal Başkanı Ramazan Erkoyuncu, genç sporcuyu başarısından dolayı tebrik ederek, “Torku Şekerspor bisiklet okulu sporcu yetiştirmeye devam ediyor. Genç sporcumuz Ramazan Yılmaz, İsrail’de yapılan Dünya Pist Şampiyonasında ülkemizin gelecek yıllarda güçlü bir bisiklet sporcusu kazanacağını göstermiştir. Amatör ve genç sporculara her zaman desteğimiz devam edecektir. Gösterdiği başarılı grafikten dolayı sporcumuzu ve teknik ekibimizi kutluyorum” diye konuştu.

Torku Şekerspor Kulübü Başkanı Ahmet Bozdam da, gelecek yılda Ramazan Yılmaz’ın genç kategorisinde yarışacağını belirterek uluslararası arenada da madalya kazanabilmek için çok çalışacaklarını ifade etti. Gelecek yıllarda Torku Şekerspor’un spor alanında bir model olacağını söyleyen Başkan Bozdam, “Sporcumuz Ramazan Yılmaz ve antrenörümüz İsmail Uğurlu’yu tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

+90 549 460 30 07

Turkiye / İstanbul

“Hiçbir şey bisiklet sürmenin basit zevkine benzemez.” John F. Kennedy